O mnie

DSC_1254-copy-731x1024Praktykę lekarza stomatologa prowadzę od 30 lat.
W miłej i profesjonalnej amtosferze proponuję Państwu leczenie chorób zębów i jamy ustnej.

Priorytetem w mojej pracy jest szczegółowe i rzeczowe informowanie pacjenta o podejmowanych działaniach leczniczych.
Świadomy procedur medycznych pacjent, dobrze współpracuje z lekarzem, co w ogromnym stopniu wpływa na sukces leczenia.
Prace protetyczne wykonane są z najlepszych materiałów, w pracowniach protetycznych z certyfikatem.

Wszystkie prace objęte są gwarancją.
W trakcie leczenia, w celach diagnostycznych korzystam z aparatu rentgenowskiego o niskiej emisji ekspozycji,oraz z kamery wewnątrzustnej w celu wizualizacji procedur medycznych.

dr Marek Naumowski

DSC_1254-copy-731x1024W 2016 r. ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, a następnie odbyłam roczny staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii.
Odbyłam 3 miesięczny staż w gabinecie stomatologicznym w Genewie.

Od ukończenia studiów cały czas się kształcę, aby jak najlepiej i kompleksowo leczyć swoich pacjentów na najwyższym poziomie.
Uwielbiam stomatologię i dokładnie zgłębiam jej najnowsze aspekty. Każdy problem chcę zrozumieć od podstaw, dojść do przyczyny jego powstania oraz szczegółowo wytłumaczyć każdemu pacjentowi jego potrzeby i przebieg leczenia.

Interesuję się i rozwijam głównie w zakresie endodoncji pod mikroskopem, okluzji i przebudowy zwarcia startych i zniszczonych zębów, chirurgii oraz medycyny estetycznej (botoks, mezoterapia, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego).
Zależy mi, aby każdy pacjent czuł się na wizycie komfortowo i bezpiecznie oraz był w pełni poinformowany nt.koniecznego leczenia.

dr Katarzyna Naumowska