O lekarzach

doktor Marek Naumowski

doktor Marek Naumowski

Praktykę lekarza stomatologa prowadzę od 30 lat. W miłej i profesjonalnej atmosferze proponuję Państwu leczenie chorób zębów i jamy ustnej.

Priorytetem w mojej pracy jest szczegółowe i rzeczowe informowanie pacjenta o podejmowanych działaniach leczniczych. Świadomy procedur medycznych pacjent, dobrze współpracuje z lekarzem, co w ogromnym stopniu wpływa na sukces leczenia.Prace protetyczne wykonane są z najlepszych materiałów, w pracowniach protetycznych z certyfikatem.

Wszystkie prace objęte są gwarancją. W trakcie leczenia, w celach diagnostycznych korzystam z aparatu rentgenowskiego o niskiej emisji ekspozycji oraz z kamery wewnątrzustnej w celu wizualizacji procedur medycznych.

doktor Katarzyna Naumowska

dr Katarzyna Naumowska

W 2016 r. ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, a następnie odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii oraz w gabinecie stomatologicznym w Genewie.

Od ukończenia studiów cały czas się kształcę, aby jak najlepiej i kompleksowo leczyć swoich pacjentów na najwyższym poziomie. Uwielbiam stomatologię i dokładnie zgłębiam jej najnowsze aspekty. Każdy problem chcę zrozumieć od podstaw, dojść do przyczyny jego powstania oraz szczegółowo wytłumaczyć każdemu pacjentowi jego potrzeby i przebieg leczenia.

Interesuję się i rozwijam głównie w zakresie endodoncji pod mikroskopem, okluzji i przebudowy zwarcia startych i zniszczonych zębów, chirurgii oraz medycyny estetycznej (botoks, mezoterapia, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego). Zależy mi, aby każdy pacjent czuł się na wizycie komfortowo i bezpiecznie oraz był w pełni poinformowany nt. koniecznego leczenia.

605 280 822

Zadzwoń i umów wizytę już dzisiaj!

Kontakt:

Al. Jana Pawła II nr 64, Warszawa
tel. komórkowy: 605 280 822
tel. stacjonarny: 22 403 18 28
e-mail: m.naumowski@wp.pl

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku: 9.00 – 20.00
soboty i niedziele: nieczynne